• יוני 12, 2024 9:18 pm

מוניות הדר לוד בע”מ – הסיפור מאחורי הקלעים (זהירות ממתחזים!)

חם ברשת

נכתב על ידי חם ברשת

אוג 23, 2023

https://www.hadartaxi.com
להזמנות טלפוניות: 03-9711103
מוניות נתב”ג ובמרכז 7\24

חברת מוניות הדר לוד המקורית – התחנה הוותיקה ביותר בישראל (1948 בקום המדינה).

מוניות הדר לוד בע”מ המקוריות: הסיפור מאחורי החברה המקורית והמתחזים לה בענף.

בשלב מסוים בחייכם ודאי נחשפתם למותג העונה לשם – מוניות הדר לוד נתב”ג. אבל, לא בטוח שידעתם את הדבר הבא – לתחנה זו קיימים מתחזים בישראל. האם הזמנתם את התחנה האמיתית? אולי הזמנתם מתחזים? כיצד תדעו? חשוב לדעת כי בסופו של יום, חברה מתחזה היא חברת מוניות לא אמינה שגם בד”כ גובה מחירים לא חוקיים.

לסיפורנו, התכנסנו כאן כדי לדבר על ענף המוניות, ותאמינו או לא, ענף זה כולל בתוכו גם חברות מתחזות. עם זאת, החברות המתחזות עושות את זה רק כדי לנסות להידמות לחברה הכי ותיקה בארץ אשר נוסדה ב-1948 בקום המדינה – מוניות הדר לוד בע”מ המקורי. מה היתרונות של מוניות הדר לוד המקורי, ומה חשוב לדעת כאשר מזמינים מונית? – קראו כאן.

מוניות הדר לוד בע”מ: החזון והמהות של החברה

במהלך קום המדינה, כאשר הארץ שררה אויבים ומלחמת העצמאות כבר התחוללה, נוסדה חברת הדר לוד בע”מ מתוך מניעים לאומיים ארץ ישראליים חזקים. באותם הימים, הייתה כמובן חשיבות להיבט הכלכלי בהקמת חברות, אבל מה ששירת את החזון של חברות בזמנו היה המניע הלאומי.

במילים אחרות, החזון והחלום של מייסדי הדר לוד היה להקים כאן מדינה וליישב אותה. באותם זמנים, החברה סיפקה שירותי הסעות בין כל היישובים העבריים שהלכו והתפתחו, כאשר חלק מאותם שירותי היסעים סופקו למייסדי המדינה ולמטרות לאומיות שונות. עם חזון מבוסס אידיאולוגית, אהבה לארץ ישראל וציונות בהתהוות, הסיפור של מוניות הדר לוד התחיל לרקום עור וגידים.

3 יתרונות: מוניות הדר לוד המקורי – ההבדלים בינה למתחזים

חברת הדר לוד אמנם מציעה מוניות 7\24, אבל חברות אחרות פועלות באופן זהה, אז, איך יודעים מי היא החברה המקורית ומי מתחזה? ובכן, השירותים עשויים להידמות כזהים, אבל ישנם הבדלים ברמה החשובה ביותר – התמחור. חובה לזכור את הדבר הבא – חברה מתחזה היא חברה אשר פועלת באופן שאינו מוסרי. לכן, חברות מוניות מתחזות יכולות גם לפעול בצורה דומה איתכם ולגבות מחירים גבוהים ושלא כחוק. כאשר תזמינו את הדר לוד בע”מ המקורי, אתם תוכלו להנות מהיתרונות החשובים הבאים:

1) עמידה בתקנים

הקו המנחה את הדר לוד בע”מ הוא עמידה בתקנים ובחוקים של משרד הרישוי והתחבורה. החברה עומדת מאז ומתמיד בתקנים המחמירים ביותר של משרד הרישוי, כאשר זה כולל גם תחזוקה מלאה ומוקפדת במיוחד של כלל המוניות בצי החברה. כדאי לדעת, הצי הלוגיסטי של מוניות הדר לוד כולל 500 רכבים שונים לכל מטרות ההיסעים.

2) שירות 7\24 ע”י נהגים מקצועיים

מוניות הדר לוד בע”מ מספקים שירותי מוניות נתב”ג וכן מוניות במרכז במהלך כל שעות היממה. תוכלו להזמין מונית 7\24 בכל שעה של היום, והיו סמוכים ובטוחים כי החברה עומדת בזמני הגעה זריזים במיוחד. כדאי לדעת, כל נהג ונהגת המגויסים לשורותיה של החברה, עוברים תהליכי מיון וסינון קפדניים כדי להבטיח את רמת השירות הגבוהה ביותר בארץ.

3) מוניות אסתטיות, נקיות ומתוחזקות

אמנם צי החברה כולל 500 רכבים, אבל כל רכב ורכב מוקפד במיוחד ברמת התחזוקה שלו, באסתטיקה הכללית ובניקיון בתוכו. זו עבודה קשה מאוד להקפיד על תחזוקת רכבים רבים כל כך, אבל החברה מצליחה לעשות זאת מאז 1948, וזה לא הולך להשתנות בקרוב. כאשר תזמינו מונית, תוכלו להנות מריחות טובים בשנייה שתפתחו את דלתה.

מוניות הדר לוד המקורי – למה חשוב להימנע מתחחזים?

ברגע שתצרו לרחוב מיד תבחינו במוניות רבות אשר נושאות את השם “הדר לוד בע”מ”. אבל, רק חלק מהמוניות יהיו הדבר האמיתי. חשוב להבין נקודה קונקרטית, מוניות מתחזות יכולות לגבות ממכם כל מיני מחירים הזויים, וזה ממש לא חוקי. מוניות הדר לוד מתמחרת כל נסיעה ונסיעה על פי המחירים הקבועים בחוק, ואם יש צורך בכך, לפי מונה. וזה ההבדל העיקרי בין חברת מוניות אמיתית לבין חברת מוניות מתחזה. כאשר החברה מתחזה, היא לא מוסרית ולעיתים פועלת גם בצורה בלתי חוקית.

מוניות נתב”ג ובמרכז 7\24 – לסיכום הנושא

לסיכום הנושא, בואו נסכים שעל מוניות במרכז או לנתב”ג לא מתפשרים. אין סיבה שתאחרו לטיסה שלכם או לכל יעד אחר, ובטח שלא בגלל איחור של חברת מוניות. לכן, הקפידו להזמין חברת מוניות מקצועית וכזאת שמכבדת את לוחות הזמנים שלכם.

נסיעה נעימה!

חם ברשת

חם ברשת

כותב ראשי של אתר חם ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *