• יוני 12, 2024 10:20 pm

מצלמות אבטחה לשליטה מהאייפון

חם ברשת

נכתב על ידי חם ברשת

אוג 16, 2023

מצלמות אבטחה המתחברות למכשיר הנייד

מצלמות האבטחה אינן כלי חדש, מעבר לכך – ניתן לפגוש מצלמות אבטחה כמעט בכל מקום אליו נלך במהלך היום – בטיול ברחוב, בכניסה למכולת, בחלק מתחנות האוטובוס ועוד; אין ספק כי מצלמות האבטחה ממשיכות להתפתח גם כטכנולוגיה וגם בפיזור שלהן ברחבי הארץ, אך מה לגבי מערכת מצלמות אבטחה המתחברת למכשיר החכם שלכם, כדוגמת מצלמות אבטחה שמתחברות לאייפון? כעת נדון בסיבות לדבר, יתרונות וכל המסביב.

מצלמות אבטחה אלחוטיות

אנשים שונים אשר לא מתעסקים רבות עם מצלמות אבטחה באופן גורף מכירים אותן ככלי בודד או אולי ככמה מצלמות אבטחה המותקנות בנקודות אסטרטגיות אשר מצלמות ומתעדות את האזורים השונים ומעבירות את המידע אל כונן פנימי שלהן, במציאות מדובר במצב שונה למדי – מצלמות אבטחה מודרניות לרוב הינן מצלמות אבטחה אלחוטיות, אלו מצלמות אבטחה אשר יכולות להיות מחוברות אל יעדים שונים באמצעות חיבור Wi-Fi, Bluetooth או אפילו באמצעות העברת האות דרך שרת ענן לדוגמת מצלמות אבטחה IP. מערכת מצלמות אבטחה המתפקדת באופן זה מאפשרת גישה נוחה מאד למשתמש הנמצא רחוק מן המקור בהן מותקנות המצלמות או מן היעד אשר הן היו מעבירות אליו את המידע אלמלא היו מתפקדות באופן אחר.

מערכת מצלמות אבטחה שמתחברות לאייפון

כתוצאה מהקידמה הטכנולוגית האדירה אשר החלה את תנועתה בשנים עברו, וממשיכה כיום, מצלמות האבטחה מתקדמות ומתאימות את עצמן גם כן בכל הנוגע לטכנולוגיות השונות, כדוגמא נהדרת לכך היא מערכת מצלמות אבטחה אשר מסוגלות להתחבר לאייפון. לשם המחשה נניח כי כעת התקנתם מערכת מצלמות אבטחה הכוללת שלוש מצלמות אלחוטיות בביתכם – בסלון, בחניה וכניסה לבית; למצלמות אלו יש אפשרות להתחבר לאייפון, במרבית המקרים מערכת מצלמות אבטחה זו תלווה באפליקציה המאפשרת לכם מעבר קל בין מקורות הצילום השונים של המצלמות השונות, לדוגמא – כפתור ‘סלון’ בכדי לצפות בפיד (תצלום חי) ישיר מן המצלמה בסלון, ‘חניה’ עבור החניה וכו’. דבר זה מאפשר לכם גישה מאד נוחה לפיקוח על הבית הפרטי או על בית העסק שלכם גם כאשר אינכם בסביבה הקרובה אליו; נזכיר כי לרוב הדבר מתבצע באמצעות העבר המידע דרך שרת ענן, שזהו שרת מאובטח המאוחסן במקום ‘אקראי’ ברשת המאפשר גישה רק למקורות מורשים.

התקנת מערכת מצלמות אבטחה שמתחברות לאייפון

התקנה נאותה של מערכת מצלמות אבטחה היא חשובה מאד כאשר מדובר ברמת אבטחה גבוהה. מערכת מצלמות אבטחה איכותית צריכה להיות מחוברת באופן נכון ומותקנת בצורה מדויקת הן מבחינה חומרתית והן מבחינה תוכנתית. התקנה לא נאותה עלולה לגרום לבעיות מיידיות או לבעיות אשר יתחילו לצוץ כעבור תקופת זמן מסוימת, דבר אשר מוריד משמעותית מרמת האבטחה אשר יכולה לספק מערכת מצלמות אבטחה אשר הותקנה באופן נכון. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה באזורכם אנו, ואנשי מקצוע רבים בארץ, ממליצים להתיעץ תחילה עם עסק מומחה.

חם ברשת

חם ברשת

כותב ראשי של אתר חם ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *