• יוני 12, 2024 10:18 pm

המדריך למציאת אהבה בשנת 2023

חם ברשת

נכתב על ידי חם ברשת

אפר 22, 2023

כל מי שאמר לכם שקל למצוא אהבה היום, טועה לגמרי. אם בעבר הכל הלך בצורה חלקה מאוד, היום זה סיפור אחר לגמרי. לאנשים היום יש ציפיות מאוד גבוהות והם הרבה יותר בררנים. כדי שלא תישארו לבד בימי החורף הקרים החלטנו לעזור לכם בחיפושים אחר אהבת חייכם.

יש בעיר מסיבה

האפשרות המומלצת על כולנו זה כמובן לצאת לבלות ולקוות שמישהו ימצא חן בעינינו. אם אתם גברים תצטרכו לעשות מאמץ קטן ופשוט לגשת לבחורה ולהתחיל איתה. בינינו, זה לא כזה מסובך כמו שזה נראה. ואם את בחורה, תצטרכי לתת צ’אנס יותר ממה שנתת בעבר, או כמובן להיות אמיצה וללכת להתחיל איתו בעצמך. לכי תדעי, אולי אחד מהם יהיה בעלך לעתיד…

שביזות יום א’

מקום מומלץ למציאת בן זוג היא כמובן במקום העבודה שלכם. גם אם אין אנשים מהצוות שלכם שנראים לכם אופציונליים, נסו להכיר אנשים מצוותים ומחלקות אחרות בחברה בה אתם עובדים. יכול להיות שדווקא מהמקום הזה תבוא הישועה. רק זכרו שאם בסופו של דבר העניין לא יסתדר, תצטרכו להמשיך לראות את הבן אדם, עד שתסיימו שם את עבודתכם…

באתי לעזרת חבר

אפשרות נוספת לאלה שפחות אוהבים לצאת למועדונים ומסיבות היא כמובן לבקש את עזרת החברים והמשפחה. הרי כל אחד מכיר מישהו, שמכיר מישהו, שמכיר מישהו… אם זה מהתיכון, מהצבא, מקום העבודה, הלימודים, חדר הכושר ועוד. בטוח יהיה מישהו אחד שיכול להיות מוצא חן בעיניכם. זה הזמן לחדש קשרים מהעבר ולהתחיל לספר לכולם שאתם מחפשים את האחד או האחת שלכם. נכון שזאת יכולה להיות סיטואציה מביכה לפעמים, אך היא עובדת! אין כמו להכיר מישהו שאתם כבר יודעים עליו דבר אחד או שניים ושמעתם עליו מספר המלצות.

יש לך הודעה

אחת האפשרויות הפחות אהובות עלינו היא כמובן אתרי היכרויות ואפליקציות. אבל אין מה לעשות, היום הזמנים השתנו והסיכוי שתצאי למסיבה ויתחיל איתך גבר חלומותייך די שואפת לאפס. אי אפשר להתעלם מהעובדה שהיום כמעט כולם נמצאים באתרים האלו. ואם לא באתרים אז לפחות באפליקציות. מחיפוש קל באפ סטור או בחנות של גוגל פליי תוכלו למצוא מגוון רחב של אפליקציות להיכרות כאשר המוכרות ביותר הן – טינדר ואוקיי קופיד.

היתרון באפליקציות האלו הן שאתם יכולים לסנן את האנשים אותם תראו לפי מגדר, גיל ומקום מגורים, ואח”כ כמובן לפי מראה ואופי. החסרון – לא תמיד אפשר לדעת מה המניע של כל אחד הנמצא שם וכבר קרו מקרים מצערים בעבר. לכן, עליכם להיות זהירים ובו זמנית בעלי ראש פתוח. כשאתם מתכתבים עם בן אדם, אתם נמצאים מאחורי מסך טלפון ולכן תוכלו להיות עצמכם בלי לפחד שמישהו אחר ישפוט אתכם. רק אחרי שתחליטו שזה הזמן המתאים להיפגש, אם בכלל, עשו זאת. אנחנו כבר שמענו על זוגות רבים שהכירו בדרך זו, התאהבו, התחתנו וחיים באושר (ואולי גם בעושר) עד עצם היום הזה, אז בהחלט שווה לכם לנסות.

חם ברשת

חם ברשת

כותב ראשי של אתר חם ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *