• יוני 12, 2024 9:12 pm

מהם היתרונות של ניהול חשבונות באינטרנט?

חם ברשת

נכתב על ידי חם ברשת

ספט 3, 2023

יותר ויותר עסקים ועצמאיים עוברים לדרך החדישה ביותר של הנהלת החשבונות

הנהלת חשבונות באינטרנט

כל אחד שבוחר לנהוג כך יודע לציין לפחות יתרון אחד, סיבה מרכזית שהביאה למהלך.

להלן נבין מהם כל היתרונות של ניהול החשבונות אונליין, באינטרנט.

תפעול פשוט ונוח

אם חשבתם שתוכנות להנהלת חשבונות צריכות להיות מסובכות, קשות להבנה ומצריכות הרבה ידע, הרי שבאינטרנט מצפה לכם הפתעה. הנהלת חשבונות באינטרנט מיועדת לא למנהלי חשבונות, לא לרואי חשבון או לכלכלנים מוסמכים. זוהי מערכת שמיועדת לחברות בינוניות או קטנות וכן גם לעצמאיים. הכל מתוכנן פשוט ונוח, למעשה אפילו אינטואיטיבי.

באמצעות המערכת ניתן, ממש ברגעים ספורים, להפיק את כל המסמכים הדרושים, קבלת תיעוד של עסקאות, הכנסות ותקבולים. צריכים להפיק קבלה? צריכים להוציא חשבונית מס? יש לכם צורך בחשבונית עסקה או לשלוח הצעת מחיר? בתוכנה מקוונת ניתן לעשות כל זאת בקלות. ואם רוצים להעביר את הנתונים לרואה החשבון, גם זה אפשרי, ללא קושי וכמעט בקליק אחד.

חיסכון גדול בכסף

אם עד עכשיו התרגלתם לכך שמסמכים מקובלים חייבים להזמין מבית הדפוס, הרי שהאינטרנט שינה את התמונה. מרגע שאתם נרשמים לשירות ניהול החשבונות באינטרנט – החיסכון מתחיל. מאותו רגע, אתם לא צריכים להזמין פנקסי חשבוניות או קבלות. מאותו רגע אתם לא צריכים להזמין חלק גדול מהניירת המשרדית שאתם צריכים למסור ללקוחותיכם. העלות מבוססת על תשלום קבוע, בהתאם לכמות המסמכים שאתם צריכים לכל חודש. בסופו של דבר, ההוצאה החודשית הנמוכה חוסכת לכם כסף, בכל חודש וחודש.

חיסכון עצום בזמן

חשוב לדעת דבר נוסף לגבי הנהלת חשבונות באינטרנט. השיטה הזאת, שהינה גם ירוקה וידידותית לסביבה, חוסכת לכם הרבה מאוד זמן. אם התרגלתם לכתוב חשבוניות באופן ידני, אם התרגלתם לשלוח מסמכים שאתם ממלאים ידנית ללקוחות שלכם בדואר – כל זה מיותר. המערכת יכולה לזכור את הלקוחות הקבועים שלכם או לקבל שמות של לקוחות מזדמנים. בקלות רבה ממלאים את מסמכי העסקה ומפנים זמן לפעילות העסקית שלכם או לבילוי עם המשפחה.

הנהלת החשבונות המקוונת מוכרת על ידי רשות המיסים. המערכת פועלת על פי כללי החתימה האלקטרונית וניתן לשלוח אותם במייל במקום בדואר רגיל. את המערכת ניתן להפעיל מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט ולמעשה גם באמצעות מכשיר נייד. כך, אפשר למשל לשלוח חשבונית למייל של הלקוח גם אם אתם נמצאים מחוץ למשרד.

ולא מדובר רק במערכת להפקת חשבונית או קבלה. ניתן גם לבדוק נתונים כגון גובה ההכנסות לפי תקופה. ניתן לבדוק מהם ההכנסות לפי חתך של לקוחות. ניתן לקבל תמיכה בכל שאלה גם במייל וגם בפייסבוק והמענה – בתוך זמן קצר מרגע שנשאלת שאלה. כמה מסמכים אתם צריכים בחודש, לא יותר ממאה? מאתיים או אולי חמש מאות? בחרו את המסלול המתאים וחסכו כסף, זמן וטרחה.

חם ברשת

חם ברשת

כותב ראשי של אתר חם ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *